Pondělí, Srpen 21

Kvalifikace – SDH

Kvalifikovaní závodníci na Mistrovství České republiky profesionálních a dobrovolných hasičů v požárním sportu v disciplíně běh na 100 metrů s překážkami – jednotlivci muži a ženy

Kvalifikovalo se 11 nejlepších závodníků a závodnic z kvalifikačních závodů a dále pět závodníků  s udělenou divokou kartou Ústřední odborné rady hasičských soutěží.

muži

Daniel KLVAŇA Oznice
Patrik KLIGL Běloves
Adam BARTOŇ Oznice
David DVOŘÁK Jevíčko
Josef NOVÁK Horní Čermná
Aleš SEKANINA Ivanovice na Hané
David JANEČEK Prosetín
Michal LEJSKA Prostřední Bečva
Matouš HRDINA Lukavice
Miroslav MAREČEK Bílá Třemešná
Jan TEPLÝ Kamenec
Michal KRUPKA Polabiny
Martin BŘENEK Trpín
Aleš HARTIG Poniklá
Dominik MAŠEK Ruda
David BENEŠOVSKÝ Klučov

 

ženy

Jana DIPOLDOVÁ Česká Bělá
Dominika JIRÁKOVÁ Střezimíř
Hana PASTORKOVÁ Paskov
Veronika KRPCOVÁ Oprechtice
Dominika RUČKOVÁ Krmelín
Nikola ŠKULTETYOVÁ Staré Město
Klára HULÍNSKÁ Kvasejovice
Dominika KLVAŇOVÁ Oznice
Kateřina ŠKVOROVÁ Všechlapy
Andrea ŠKULTETYOVÁ Skalice
Gabriela SZENDREIOVÁ Dobrá
Lucie POHANKOVÁ Písková Lhotra
Karolína WITOSZOVÁ Karviná-Hranice
Simona KRAMPOTOVÁ Semetín
Věra ŘÍHOVÁ Kostomlátky
Monika BRUNCLÍKOVÁ Topolany

 

Kvalifikovaní závodníci na Mistrovství České republiky v požárním sportu v disciplíně výstup na cvičnou věž – jednotlivci muži a ženy

Kvalifikovalo se 11 nejlepších závodníků z kvalifikačních závodů a dále pět závodníků  s udělenou divokou kartou Ústřední odborné rady hasičských soutěží.

muži

Marek PEŠTAL Budíkovice
Dominik SOUKUP Žebnice
Michal KRUPKA Polabiny
Jan JUŘIČKA Luká
Matouš HRDINA Lukavice
Jakub KASAL Dobrá
Filip PÁCAL Starý Bohumín
Martin LIDMILA Zbožnov
Adam DUDA Mistřovice
Vojtěch KLENKA Brloh
Petr GRASSL Bystřice nad Úhlavou
Lukáš RICHTER Mlékosrby
Richard SVAČINA Michálkovce
Daniel KLVAŇA Oznice
Lukáš KROUPA Kvasiny
Jiří ŠKODNÝ Morašice

 

ženy

Kamila BARTOŠKOVÁ Horní Cerekev
Martina PEKROVÁ Alojzov
Kateřina ŠKVOROVÁ Všechlapy
Markéta MARKOVÁ Dolní Čermná
Adriana JANÍČKOVÁ Partutovice
Veronika KREJČÍ Oprechtice
Barbora ŠUBRTOVÁ Velichovky
Jana DIPOLDOVÁ Česká Bělá
Lucie HIRMEROVÁ Chválenice
Dominika CALTOVÁ Chválenice
Karolína WITOSZOVÁ Karviná – Hranice
Monika MAREŠOVÁ Štěnovický Borek
Klára FOLTYNOVÁ Mistřovice
Petra CHOVANCOVÁ Horní Lideč
Lucie POHANKOVÁ Písková Lhota
Nikola ŠKULTETYOVÁ Staré Město

 

Kvalifikovaní závodníci na Mistrovství České republiky profesionálních a dobrovolných hasičů v požárním sportu v disciplíně výstup na cvičnou věž – jednotlivci dorostenci a dorostenky

Kvalifikovalo se 8 nejlepších závodníků a závodnic v každé věkové kategorii z kvalifikačních závodů.

 

mladší dorostenci

Martin HOLČÁK Oznice
Matyáš LEFNER Ostrava – Nová Ves
Martin ZRADIČKA Písková Lhota
Radek SIBERA Křešice
Vítězslav JAVŮREK Výčapy
František DUDLÍČEK Dolní Bukovsko
Vojtěch URBAN Písková Lhota
Ondřej ADÁMEK Ostrava – Michálkovice

 

střední dorostenci

Lukáš MÍKA Jetřichovec
Radim KNOTEK Střezimíř
Lukáš GERŽA Oznice
Prokop KASAL Dobrá
Jakub FILIPČÍK Starý Lískovec Sport
Jiří ČERVINKA Moravský Beroun
Štěpán KAŠPAREC Žernovník
Lukáš BUBENÍČEK Skuteč

 

starší dorostenci

Marek PEŠTÁL Budíkovice
Vojtěch KLENKA Břehy
Michal KRUPKA Polabiny
Adam BARTOŇ Oznice
Petr ZETEK Úvaly
David STANĚK Karviná – Hranice
Dominik MAŠEK Ruda
Tomáš PROCHÁZKA Kounice

 

mladší dorostenky

Lucie POMAHAČOVÁ Kvasejovice
Valentýna HOMOLKOVÁ Písková Lhota
Kateřina MAŠKOVÁ Ruda
Kateřina KUBÍKOVÁ Lhenice
Karolína LEFNEROVÁ Ostrava – Nová Ves
Klára HUDCOVÁ Křešice
Radka KADLECOVÁ Počátky
Nikol SVOBODOVÁ Výčapy

 

střední dorostenky

Kateřina VÉBROVÁ Úněšov
Apolena KASALOVÁ Dobrá
Kateřina BOROVIČKOVÁ Morkovice
Kamila KREJČÍ Morkovice
Štěpánka HORSKÁ Žlutice
Lenka NOVÁKOVÁ Písková Lhota
Veronika SKLÁŘOVÁ Vigantice
Anežka ŠVRČKOVÁ Raškovice

 

starší dorostenky

Lucie MACHÁŇOVÁ Topolany
Klára HULÍNSKÁ Kvasejovice
Dominika JIRÁKOVÁ Střezimíř
Lucie TŮMOVÁ Malechov
Michaela JANDOVÁ Úněšov
Tereza OPAVOVÁ Křešice
Sandra ČERVINKOVÁ Moravský Beroun
Vanda JIŘÍKOVSKÁ Starý Lískovec Sport